Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 25.08.2019, 02:56

Загальноосвітня школа
І-ІІІ ступеня №10
м. Ковеля

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 114
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаємо!

2018-2019 н.р.

*********

Команду вчителів у складі:

1. Фреймана Едуарда Євгенійовича, капітана команди, вчителя фізичної культури;

2. Воздігана Андрія Адамовича, вчителя історії;

3. Селівончика Максима Валерійовичавчителя трудового навчання;

4. Ільюка Володимира Васильовичавчителя трудового навчання;

5. Кашуби Світлани Петрівнивчителя початкових класів;

6. Місюри Людмили Вікторівнивчителя фізичної культури;

за зайняте ІІ місце у VІ туристсько-спортивному зльоті-змаганні працівників освіти м.Ковеля

 

*********

Дудара Владислава, учня 9-В класу, за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському чемпіонаті з боксу серед старших школярів

*********

Команду учнів у складі:

1. Хруня Германа, уч. 5-В кл.

2. Галейди Ярослава, уч.6-А кл.

3. Каваса Олега, уч.6-Б кл.

4. Кагана В’ячеслава, уч.6-Б кл.

5. Шевчика Максима, уч. 6-В кл.

6. Микитюка Ростислава, уч.6-В кл.

7. Шворака Тимофія, уч.6-В кл.

8. Добиша Івана, уч. 7-А кл.

9. Яренчука Артура, уч.7-А кл.

10. Христюка Івана, уч. 7-Б кл.

11. Вакулюка Захарія, уч.7-В кл.

за зайняте І місце у міських, ІІІ місце у фіналі обласних змагань на приз клубу «Шкіряний м’яч» (керівник команди Волосюк В.В.)

*********

Галайчук Софію, ученицю 5-Б класу, яка братиме участь у чемпіонаті України серед юніорів зі спортивного орієнтування у м.Чернівці з 08 по 13 травня 2019 р.

Бажаємо спокійних, впевнених стартів і переможних фінішів.

*********

Галайчук Софію,ученицю 5-Б класу,за зайняте І місце у міських змаганнях зі спортивного орієнтування (молодша вікова група).

*********

Команду учнів у складі:

1. Галайчук Софії, уч. 5-Б класу

2. Лозовицького Нікіти, уч. 6-А класу

3. Клімчука Максима, уч. 6-А класу

4. Кухарчука Артема, уч. 6-А класу

5. Шияна Ельдара, уч. 6-А класу

6. Самчук Дарії, уч. 6-А класу

7. Бойчук Катерини, уч. 6-А класу

8. Воловець Анни, уч. 6-А класу

9. Козлова Дмитра, уч. 9-Б класу

10. Савчук Катерини, уч.10 класу

11. Кузьмук Ілони, уч. 10 класу

12. Шайнюк Наталії, уч. 10 класу

13. Муравйова Андрія, уч. 10 класу

14. Ципка Андрія, уч. 10 класу

15. Деркача Миколи, уч. 10 класу

16. Герка Антона, уч. 11 класу

17. Дзеблюка Сергія, уч. 11 класу

за зайняте ІІІ місце у міських змаганнях зі спортивного орієнтування; керівника шкільного туристичного клубу «Вікторія» Ільюка Володимира Васильовича

*********

Рій «Нащадки козаків» з перемогою у міському заочному конкурсі звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура») у середній віковій групі (керівник Сандар О.В.)

*********

Вихованку гуртка «Умілі ручки» - Демчук Юлію, 6-В класу,за зайняте ІІІ місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» за роботу «Слухай українське», керівник Осіпчук Тетяна Василівна.

*********

Нестерука Артема, Охримовича Максима, Дудіка Михайла, Ткач Юлію, Шевченко Евеліну, учнів 5–Г класу, за зайняте ІІ місце у КВЕСТІ «Молодь обирає здоровя», з нагоди Всесвітнього дня здоровя

*********

Чак Анастасію, ученицю 10 класу, яка в складі обласної команди «Четверта влада», виборола диплом ІІ ступеня у XV Всеукраїнському турнірі юних журналістів.

*********

Чак Анастасію, ученицю 10 класу, яка у складі збірної команди Волинської області, братиме участь у XV Всеукраїнському турнірі юних журналістів 

*********

Гурток «Столяри-конструктори», керівника – Селівончика М.В. із зайнятим ІІ місцем у міській виставці-конкурсі учнівської молоді з науково-технічного напряму «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», зокрема: Наумчика Андрія, Свередюка Олександра, учні 7-В класу - за зайняті І,ІІ,ІІІ місцяДемчук Юлію (6-В кл.), Демчук Яну, Савлук Катерину, Чопай Ірину, учениці 4-В класу - за зайняте І місце; Ганець Катерину (6-Б кл.), Савчук Софію (4-В кл.) – за зайняте ІІ місце, Сичик Тетяну, Дехтяр Анну - учениці 11 класу, Сахарук Софію (уч. 6-Б кл.) – за зайняте ІІІ місце у міській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», керівника гуртка «Умілі ручки» - Осіпчук Т.В., учителя трудового навчання - Лисицю Г.Г.

*********

Салія Кирила, учня 4-Б класу, з перемогою у міському етапі Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник», номінація «Рослини навколо нас» (учитель Смаль Н.В.)

*********

Вікторію Браташ, ученицю 7-В класу, з перемогою у чемпіонаті Волинської області з класичних шахів, у якому взяли участь представники семи районів

*********

Галайчук Софію, ученицю 5-Б класу, яка буде брати участь у чемпіонаті України серед команд ДЮСШ та позашкільних закладів системи освіти зі спортивного орієнтування у м. Трускавець Львівської області з 27.03. по 31.03.2019 р.

*********

Чак Анастасію, ученицю 10 класу – переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН України (секція «Етнології»)

*********

Дударя Владислава, учня 9-В класу, з перемогою – бронзова медаль у Чемпіонаті України з боксу серед юніорів, який відбувся з 18 по 24 лютого у м. Харків

*********

Савчук Катерину, ученицю 10 класу, учителя Шульгача Сергія Микитовича, за зайняті: ІІ місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН (секція «Гідрологія і географія»), ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Моя Батьківщина – Україна» (напрям «Геологічними стежками України»)

*********

Дехтяр Анну, ученицю 11 класу, учителя Оринчак Оксану Анатоліївну, з зайнятим ІV місцем у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

*********

Данилевича Антонаучня 11 класу, учителя Дорожко  Тамару Віталіївнуза зайняте ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки 

*********

Савчук Катеринуученицю 10 класу, учителя Оринчак Оксану Анатоліївнуза зайняте ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології 

*********

Фескову Вікторію, ученицю 8-В класу, Михалевич Вікторію, ученицю 5-В класу, вчителя Мигулю Регіну Григорівну за активну участь у міському конкурсі української сучасної пісні «Срібні дзвіночки»

*********

Команду вчителів у складі: Фреймана Е.Є., Місюри Л.В., Фомука О.В., Хмизовець Л.Л., Матвіюка Д.Ю. із зайнятим ІІІ місцем у новорічному турнірі з волейболу серед педагогічних працівників міста

*********

Хавіна Владислава, учня 9-А класу, учителя Ільюка Володимира Васильовича, за зайняте ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

*********

Чак Анастасію, Савчук Катерину учнів 10 класу, учителя Шульгача С.М. з перемогою у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів МАН у 2018-2019 н.р.

*********

Шлюєва Владислава, учня 10 класу, учителя Токарець Людмилу Володимирівну; Дзеблюка Сергія, учня 11 класу, учителя Мельничук Аллу Анатоліївну; за зайняті ІІІ місця у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

*********

Кононюк Анну, ученицю 9-А класу, за зайняте І місце, учителя Шулежко Ірину Олександрівну; Чак Анастасію, ученицю 10 класу, за зайняте ІІ місце, учителя Воздігана Андрія Адамовича у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

*********

Олександра Васильовича Фомука, учителя фізичної культури та «Захисту Вітчизни», фотохудожника, з перемогою у міському конкурсі з нагоди 500-річчя надання місту Ковелю Магдебурзського права:  І місце  - у номінації «Краєвиди міста Ковеля»,  ІІ місце  – у номінації «Архітектура міста Ковеля»

*********

Дехтяр Анну, ученицю 11 класу, за зайняте І місце; Савчук Катерину, ученицю 10 класу, за зайняте ІІІ місце; Марошик Софію, ученицю 7-Б класу, за зайняте ІІ місце; учителя Оринчак Оксану Анатоліївну у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

*********

Кононюк Анну, ученицю 9-А класу, за зайняте ІІІ місце; Шлюєва Владислава, учня 10 класу, Данилевича Антона, учня 11 класу, за зайняті ІІ місця; учителя Лесик Ларису Яківну у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

*********

Созоніка Андрія, учня 8-Б класу, за зайняте ІІ місце, учителя Шворак Світлану Іванівну у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

*********

Данилевича Антона, учня 11 класу, учителя Дорожко Тамару Віталіївну, за зайняте ІІ місце у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019
    uCoz